İzin Dilekçesi İndir

İzin Dilekçesi

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi memurlar, anılan Kanunun 102 ve devamı maddelerinde kullanabilecekleri izinleri saymıştır. Konunun biraz fazla olması nedeniyle sizlerle genellikle memurların yoğun olarak kullandıkları dilekçeler üzerinde durarak örnekler vereceğiz. Memurların Kanundan gelen izin haklarını kullandıkları izinleri kısaca sıralarsak bunlar; yıllık izin, Babalık İzni, doğum izni, çocuğun evlenmesi nedeniyle evlilik izni, hastalık izni vb. sıralanabilir. Bu saydıklarımız genellikle memurların en çok kullandıkları izin dilekçeleridir. Eğer sitemizde yayınlanmasını istediğiniz başa dilekçe olması halinde sitemiz ile irtibata geçmeniz halinde dilekçe sitemiz tarafından yayınlanacaktır.

Yıllık İzin Dilekçesi
Adliye İzin
Babalık İzni
Evlilik İzni
Çocuğun Evlenmesi
Ölüm İzni

Sitemiz tarafından net okunması amacıyla PDF formatında paylaşmış olduğumuz dilekçeleri bilgisayarınıza indirip üzerlerinde değişiklik yaparak kullabilmeniz amacıyla, Dilekçelerin word formatında bir örneklerini aşağıda paylaşıyoruz. Linklere tıklayarak dilekçeleri rahatlıkla bilgisayarınıza veya telefonunuza indirebilirsiniz.

Dilekçe İndirme Linkleri

Yönetici admin

Merhaba, ben Öncay, dilekceindir.com'un kurucusuyum, siteyi kurarken temel amacım, herkesin anlayabileceği sade bir site hazırlamaktı. Okumak istediğiniz yazıların veya indirmek istediği belgeleri rahatlıkla ulaşabilmenizi ve birkaç tıkla halletmenizi hedefledim. Umarım amacıma ulaşmışımdır. İyi çalışmalar diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir