Sendikadan İstifa Dilekçesi

4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu gereğince Kamu çalışanları üye oldukları sendikada çekilebilirler. Üye olunan sendikadan çekilebilmek için 3 adet Kamu Görevlisinin Üyelikten Çekilme Bildirimi Formunu çalıştığa kuruma vermesi gerekmektedir. Sendika üyesi tarafından verilen formları işyeri kayıt altına alarak 1 adet formu üyelikten çekilmek isteyen kamu görevlisine verir. Bu tarihten itibaren 30 gün sonunda üye, üyelikten çekilmiş olur. Burada gözden kaçırılmamaması gereken bir husus bu 30 günlük süre içerisinde kamu çalışana farklı bir sendikaya üye olamaz. Daha ayrıntılı bilgi için Sendika Üyeliğinin Son Bulması” sayfamızı ziyaret ediniz. Aşağıda Kamu Görevlisinin Üyelikten Çekilme Bildirimi Formu üzerinde değişiklikler yaparak kullanabilmeniz amacıyla Exell formatında paylaşılmıştır. Dilekçeyi indirmek için butonu tıklayınız.

Sendika üyeliği çeşitli son bulmaktadır. Sendika üyeliğinin son bulmasına ilişkin web sitemiz tarafından hazırlanan sayfamızı incelemek için sayfa içerisinde bulunan arama motoruna “Sendika üyeliğinin son bulması” yazdığınız taktirde, sonuçlarda sendika üyeliğinin son bulması sayfası çıkaktır. Buradan sayfamıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan resmi tıklayarak sayfamıza bu işlemi yapmadan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  • Dilekçe İndirme 
  • Site İçi Arama
  • Tavsiyeler 
  • Uyarı
   🙂  | Sitemizde paylaşılan tüm dilekçeler herhangi bir reklam veya üyelik gerektirmeden içerik devamında paylaştığımız linklerle veya butonlar vasıtasıyla pratik bir biçimde word formatında rahatlıkla indirebilirsiniz
😮    | Merak ettiğiniz bir konu veya dilekçeyi site içi arama motoru “ekranın sağ üst kısmında bulunan “Konu veya Dilekçe Ara” kısmında sorgulama yaparak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ulaşamadığınız bilgiler veya sitemizde yayımlanmasını istediğiniz içerikler için bizimle irtibata geçiniz
   🙂  | Sitemizde yayımlanan dilekçeler örnek vasfındadır. Çekişmeli hukuki konularda, her olay kendi içerisinde farklılıklar barındırdığından www.dilekceindir.com bir hukukçudan yardım almanızı tavsiye eder. Kar amacı gütmeyen sitemizin daha iyi hizmet verebilmesi için lütfen içeriklerimizi paylaşın ve sitemizi tavsiye ediniz.
🙁 | Sitemizde yayımlanan  içerikler  www.dilekceindir.com tarafından üretilmiştir.  Sitemizden izin alınmaksızın başka bir site vasıtasıyla paylaşılması veya yayılması yasaktır.

Yönetici admin

Merhaba, ben Öncay, dilekceindir.com'un kurucusuyum, siteyi kurarken temel amacım, herkesin anlayabileceği sade bir site hazırlamaktı. Okumak istediğiniz yazıların veya indirmek istediği belgeleri rahatlıkla ulaşabilmenizi ve birkaç tıkla halletmenizi hedefledim. Umarım amacıma ulaşmışımdır. İyi çalışmalar diliyorum.

İlginizi çekebilir

Kira Bedelinin Tespiti Dilekcesi İndir

Kiraya veren ve kiralayan kiralanan gayrimenkulu herhangi bir sınırlamaya tabi tutulmaksızın serbestçe belirleyebilir ve bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir