Hakkımızda

Merhaba! Ben bu sitenin kurucusuyum, yoğun çalışma tempomdan arta kalan “çoğu zaman geç saatlere kadar süren” zamanlarda bu siteyi iyileştirmek için çalışıyorum.

Bu siteyi kurarken, sizleri düşündük;

Diğer sitelerdeki gibi indirme linklerini köşe bucak saklamadık, indirme linklerini dikkat çekmesi için butonlar şeklinde tasarladık ve dikkat çeken yerlere ekledik, indirme işlemini her seviyeden ziyaretcilerimizin anlayabileceği şekilde basitleştirdik.

Makale okurken, sitemizde gezinirken canınız sıkılmayacak

Ayrıca reklam odaklı çalışan siteler gibi davranmadık, sitemizde makale okurken veya dilekçe indirirken olur olmaz yerlerden reklamlar fırlamayacaktır. Yine makaleden çok reklam olan sayfalarla karşılaşmayacaksınız. Sayfalarımız da gezinirken sizi rahatsız eden tüm etkenleri elimizden geldiğince azalttık. İyi eğlenceler

www.Dilekceindir.com 2018 yılında fikir olarak ortaya çıkmış, 2019 yılında alan adları tescil edilerek kurulmuştur. 2020 yılı Şubat ayında yayın hayatına başlamıştır. Gezindiğiniz sitedeki kaliteli ve özgün içerikler sitemiz tarafından açık kaynak olarak herhangi bir ücret talep edilmeden paylaşılmaktadır. Ayrıca sitemiz zorunlu kalmadığı sürece reklam almamaktadır bu nedenle Sitemizi abone olarak, sosyal medya platformlarında bizleri takip ederek bizlere destek vermeniz bizlerin motivasyonunu artıracaktır.