Özgeçmiş (Cv)

Günümüzde iş görüşmelerinde ve görüşme öncesinde işveren tarafından talep edilen en çok  talep edilen araçlardan biri Özgeçmiş  diğer bir  adıyla CV’dir. Etkili bir özgeçmiş (CV) iş görüşmelirinde sizli bir adım önde hatta neticeye ulaşmanızda bitirici adımda olduğu söylenebilir. 

Sitemiz tarafından üretilmiş olan özgeçmiş örnekleri aşağıdı PDF formatında (özgeçmiş PDF) ve JPEG formatında paylaşılmıştır. (Özgeçmiş JPEG) örneklerin içerisi örnek teşkil etmesi amacıyla doldurulmuştur. Sitemiz tarafından aşağıda JPEG ve PDF formatında paylaşılan dilekçenin word formatında boş olanını (özgeçmiş word) bilgisayarına indirerek üzerinde gerekli değişikliker yaparak rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Özgeçmiş PDF
Özgeçmiş JPEG

Sitemiz tarafından incelemeniz için iki farklı formatta Özgeçmiş (CV) örneği paylaşılmıştır. Daha iyi görüntü kalitesi almanız açısından PDF formatında inceleme yapmanızı tavsiye ederiz.

Sitemiz tarafından üretilen özgeçmişi bilgisayarınıza indirmek için lütfen indirme butonunu tıklayınız. Word formatında boş cv örneleri, özgeçmiş örneklerini herhangi bir üyelik, ücret talebi ve rekama karşılaşmadan rahatlıkla indirebilirsiniz. Sitemiz kar amacı gütmeye kamusal fayda gözeten bir sitedir. Bu nedenle sitemizde reklam ve ücret talebinde bulunulmamaktadır. Sitemizin daha iyi hizmet verebilmesi için lütfen arkadaşlarınıza tavsiye edin.

Yönetici admin

Merhaba, ben Öncay, dilekceindir.com'un kurucusuyum, siteyi kurarken temel amacım, herkesin anlayabileceği sade bir site hazırlamaktı. Okumak istediğiniz yazıların veya indirmek istediği belgeleri rahatlıkla ulaşabilmenizi ve birkaç tıkla halletmenizi hedefledim. Umarım amacıma ulaşmışımdır. İyi çalışmalar diliyorum.

İlginizi çekebilir

Tasarruf tedbirlerine uymamak

657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 125/A-c maddesi gereğince kamu görevlisi ‘kurumları tarafından uygulanmasına karar verilen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir