Doğum Yardımı Parası Alma 2015

Doğum Yardımı Parası Alma 2015

Lisans
DilDoğum Yardımı Almak
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Hemen İndir
2049 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 votes, average: 5,00 out of 5)

Doğum Yardımı Sistemi 2015, Doğum Yardımı Parası Alma, Çocuk Parası Almak için Gerekli Belgeler, 2015 Doğum Yardımı Parası Yardımı Nereden Alınır?, 15 Mayıs 2015 ve sonrasında çocuk sahibi olan Türk vatandaşlarına verilecek doğum parası yardımı almak için tüm bilgiler. Dilekçe Örneği sitesinde bulabilirsiniz.

Doğum Yardımı Parası Alma 2015

Doğum Yardımı Parası Alma 2015

Doğum Yardımı Sistemi 2015 Başvuru Yerleri ve Gerekli Belgeler

15 Mayıs 2015’de yürürlüğe giren Kanun kapsamında Türk vatandaşlarına birinci çocuğu için 300 TL, ikinci çocuğu için 400 TL, üçüncü ve sonraki çocukları için ise 600 TL tutarında doğum yardımı yapılacaktır.

Başvurular 15 Mayıs 2015 Tarihinden itibaren başlamıştır.

Doğum yardımı almak isteyenler 15 Mayıs 2015 tarihi itibaren başvuruları alınacaktır. Başvuruları Aile ve sosyal politikalar il müdürlükleri, sosyal hizmet merkezleri ve Yurtdışı’ nda yaşayanlar konsolosluklara başvuru yapabilirler.

Kamu kurumu ve kuruluşlarında çalışan kişiler ise başvurularını ilgili birimlerine yapmaları gerekmektedir. ‘Doğum Yardımı Sistemi‘nin kamu kurum ve kuruluşlarına açılmasına yönelik iş ve işlemler tamamlanana kadar kamu kurum ve kuruluşları, personelin başvurusunu posta yolu ile ilgili il müdürlüklerine gönderebilirler. ‘e-devlet’ üzerinden başvuru alınması ise konuyla ilgili iş ve işlemler tamamlandıktan sonra uygulanacak. Bir defa verilecek olan doğum yardımı parası anlaşmalı bankalardan ve PTT şubelerinden kişinin TC kimlikiğiniz ile alınabilecektir. Diğer Yardım ise İlk doğum yardımı haziran ayında yapılması planlanmaktadır.

Gerekli Bilgileri İndirmek için HEMEN İNDİR Kısmını Tıklamanız yeterlidir.

3 çocuk için doğum parası, Doğum parası başvuru şartları, doğum parası kaç yaşındaki çocuklara verilecek, doğum yardımı başvurusu, babaya ilk altın devletten ödenir mi, ilk altın devletten başvurusu, kimler doğum parası alacak, yurt dışındakilere doğum parası,
doğum parası nasıl alınır,
2015 doğum parası,
doğum parası için başvuru,
doğum yardımı parası almak,
doğum parası için gerekli evraklar,
memur için doğum parası 2015,
Aile ve Sosyal Yardımlaşma Çocuk Parası Alma

2049 kez indirildi

YORUM YAZIN


*