Uzlaştırmacı Tebligat Listesi İndir

PDF Formatı
JPEG Formatı

İlgili savcılıklar olsun mahkemeler olsun çıkartılan her tebligat PTT ye verilmeden önce tebligat listesi yapılmak zorundadır. Tebligat listesi ile ilerde tebligatın postaya verilip verilmediği gibi hususlarda teredüt hasıl olduğunda listeler esas alınır, ayrıca tebligat akibetinin araştırılmasıda bir çok birimde listeler vasıtasıyla yapılmaktadır. Tebligat listesinin diğer bir amacı ise ilgili birim tarafından çıkartılan tebligat sayısı ve ödenen miktarların tespitinin sağlanmasıdır. Yukarıda birkaçtanesi sayılan nedenlerden dolayı çıkartılan tebligatlara postaya verilmeden önce bir liste yapılması gerekmektedir. Hazırlanan tebligatlara iki adet posta listesi eklenir. Hazırlanan listelerden bir adeti ilgili C.Başsavcılığında muhafaza edilir diğeri ise tebliğatın teslim edildiği PTT müdürlüğüne verilir. Tebligat listesini bilgisayarınıza Exel formatında indirip üzerinde değişiklikler yaparak kullanmak istiyorsanız lütfen indirme sayfamıza gidiniz, indirme sayfamıza site içi arama motoruna uzlaştırmacı tebligat listesi indir yazarak ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki butonu tıklayarak yönlendirilebilirsiniz.

Yönetici admin

Merhaba, ben Öncay, dilekceindir.com'un kurucusuyum, siteyi kurarken temel amacım, herkesin anlayabileceği sade bir site hazırlamaktı. Okumak istediğiniz yazıların veya indirmek istediği belgeleri rahatlıkla ulaşabilmenizi ve birkaç tıkla halletmenizi hedefledim. Umarım amacıma ulaşmışımdır. İyi çalışmalar diliyorum.

İlginizi çekebilir

Kira Bedelinin Tespiti Dilekcesi İndir

Kiraya veren ve kiralayan kiralanan gayrimenkulu herhangi bir sınırlamaya tabi tutulmaksızın serbestçe belirleyebilir ve bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir