ÖRNEK UZLAŞTIRMA RAPORLARI

Uzlaşma teklifinin kabulünden sonra yürütülen sonuç sonucunda taraflar arasında çıkan sonuca göre uzlaştırmacı tarafından Ek:3 kullanılmak suretiyle uzlaştırma raporu tanzim edilmesi gerekmektedir. Uzlaşma edimli sağlanabileceği gibi edimsiz de sağlanabilmektedir. Uzlaştırmacılar tarafından düzenlenen raporlar incelendiğinde her uzlaştırmacının rapor farklı şekilde tanzim ettiği aşikardır. Raporun hukuki sonucu düşünüldüğünde tarafların hak kayıplarına neden olabilecek sonuçlar doğurabilmektedir. Her ortamda boş uzlaştırma raporuna ulaşabilmeniz için aşağıda boş uzlaştırma raporu paylaşılmıştır. Ayrıca uzlaştırmacılara faydası olacağı düşüncesi ile örnek uzlaştırma raporlarını da aşağıdan Paylaşılmıştır. Sitemizde paylaşılmasını istediğiniz örnek raporları bizlerle irtibata geçerek paylaşılmasını sağalayabilirsiniz.

Edimli (Bağış) Uzlaştırma Raporu
Edimsiz Uzlaştırma Raporu
Görüşmede Uzlaşamama
Uzlaştırma raporu
Edimli Uzlaştırma Raporu (Birbirlerine karşı eylem)
Özür Edimli Uzlaştırma
Maddi Edrimli Uzlaştırma Raporu

PDF formatında paylaşmış olduğumuz rapor örneklerini bilgisayarınıza indirip üzerinde gerekli değişiklikleri yaparak kullanmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki indirme linkini tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. İndirme sayfamızda raporları rahatlıkla indirebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Ayrıca yukarıda paylaşılan rapor örneleri ve daha fazlasını word formatında bilgisayarınıza indirip üzğerindegerekli değişiklikler yaptıktan sonra kullanmak istiyorsanız lütfen indirme sayfamızı ziyaret edin indirme sayfamıza site içi arama motorundan uzlaştırma raporu örnekleri indir yazarak veya aşağıdaki indirme sayfasına yönlendirme butonunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz dilekçeler için lütfen irtibata geçiniz

Yönetici admin

Merhaba, ben Öncay, dilekceindir.com'un kurucusuyum, siteyi kurarken temel amacım, herkesin anlayabileceği sade bir site hazırlamaktı. Okumak istediğiniz yazıların veya indirmek istediği belgeleri rahatlıkla ulaşabilmenizi ve birkaç tıkla halletmenizi hedefledim. Umarım amacıma ulaşmışımdır. İyi çalışmalar diliyorum.

İlginizi çekebilir

Kira Bedelinin Tespiti Dilekcesi İndir

Kiraya veren ve kiralayan kiralanan gayrimenkulu herhangi bir sınırlamaya tabi tutulmaksızın serbestçe belirleyebilir ve bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir